[www.satululmu.com ]
Acasă » 2012 » Iunie » 1 » Felicitare cu ocazia Hramului Satului din partea primarului
21:17
Felicitare cu ocazia Hramului Satului din partea primarului

                                                                  Stimaţi consăteni,

Fie ca această zi de sărbătoare să ne facă pe toţi mai toleranţi şi mai deschişi unii faţă de alţii, mai receptivi  şi mai responsabili faţă de prezentul şi de viitorul satului nostru  căci avem un sat  pitoresc  cu oameni  frumoşi ,harnici şi buni la suflet. Hramul satului  este cel mai bun prilej de a ne întări în convingerea  că prin omenire şi prin comunicare, prin implicarea activă a fiecarui din noi vom reuşi ca satul nostru  sa devină mai curat, mai luminat şi mai înverzit.Vă doresc sa aveţi un Hram fericit alături de cei dragi.

                                             

Categorie: Stiri | Vizualizări: 3327 | Adăugat de: ciubotaruvasile | Rating: 5.0/22
Total comentarii : 2
-2 Spam
1 svetlana   [Intrare]
LA BAUT SI LA MINCAT SUNT BUNI TOTI ,DAR LA FACUT CURAT SHI CIOPLIT BURUIENELE DE SUB CASELE LOR TRE SA VINA ALTIII DIN ALT SAT...SPERAM CA MACAR CU ACEASTA OCAZIE SA SE INFRUMUSETEASCA SATUL CELA....

0 Spam
2 ciubotaruvasile   [Intrare]
http://ulmu.do.am/news....oiectul ui_hai_moldova/2012-05-13-85

uitativa ca lumea nu stie numa a minca si a bea dar si a lucra!

Prenume *:
Email *:
Toate emoticoane
Cod *: